ASMAZ Ahşap A.Ş. yapısal lamine ahşap ürün gamı çeşitlenmeye devam ediyor. Özel malzeme gerektiren mimari tasarım projeleri için, az bulunan ebat ve ölçüler ile, çok yüksek mukavemet sınıfındaki yapısal lamine ahşap ürünler stoklara girdi.

ASMAZ AHŞAP A.Ş. yeni dış cephe zemin kaplama/decking ve duvar kaplama/siding ürünü olan bambudeck markasının satışına başladı. Bambudeck son yıllarda dünyada yer ve duvar kaplamalarında yenilikçi, ekolojik, yüksek kaliteli yapısı ve uzun süreli kullanım garantisi ile en fazla tercih edilen üründür. Bu yıl itibarı ile Türkiye pazarına giren bambudeck dış cephe zemin ve duvar kaplamalarında mevcut ithal ahşap malzemelere güçlü bir alternatif olarak yer almaktadır.

Bambudeck zemin kaplama/ decking 5 farklı yüzey formu, 3 farklı kalınlık alternatifiyle bambudeck duvar kaplama /siding 2 farklı kesit kalınlığı alternatifiyle stoklarda yüksek metrajlı olarak mevcuttur. Bambudeck ürünlerinin açık ve koyu olmak üzere 2 renk alternatifi bulunmaktadır.

ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin satışını üstlendiği tüm ürünlerin yurtdışındaki bağımsız enstitüler kontrolünde alınan garanti belgeleri ve EN normlarında sertifikaları mevcuttur.

ASMAZ Ahşap, iş ortaklarına ihtiyaçları doğrultusunda ürünler sunabilmek için dünyanın Avrupa’nın pek çok noktasından farklı ürün satın almaları yapmaya devam edecek.