ASMAZ A.Ş. ithal, sertifikalı yapısal ahşap ürünlerin iç ve dış pazarda satışını yapan bir şirkettir ve yapısal lamine ahşap ürünler konusunda, dünyanın en güçlü ve başarılı şirketlerinin temsilciliğini yapmaktadır.

Şirketin ürün gamının tamamı, mühendislik özellikleri ve mukavemet sınıfları belli, EN normlarında sertifikalı, yapısal ahşap malzemelerden oluşmaktadır. Standart ölçülerdeki yapısal ahşap ürünlerde yüksek miktarlarda stoklu çalışıldığı için, 24 saatlik sürede teslimat yapılabilmektedir.

Asmaz Ahşap A.Ş.’nin ithalatını yaptığı yapısal lamine ahşap malzemeler, bilgisayar kontrollü entegre tesislerde el değmeden, kalite kontrolleri yapılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ahşaplar, bağımsız enstitülerin denetiminde, garantili ve her türlü sertifikaya haiz olarak üretilmektedir. Yapısal lamine ahşap ürünler, rutubet oranı dengelenmiş bir şekilde paketlenerek, sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin satış stratejisi, proje odaklı ürünlerin tedarik anlayışıdır. ASMAZ Ahşap satış destek ekibi, projenin mimari ekibiyle birlikte çalışarak, teknik danışmanlık verir. Kullanılacak malzemenin tüm teknik parametrelerine hâkim satış destek ekibi, yapısal ahşap malzemenin cinsi, mukavemet sınıfı, görsel kalitesi gibi konularında detaylı bilgi verir, projede kullanılacak doğru ürünün seçimi için destek olur. Asmaz Ahşap satış ekibi özel sipariş yapısal ahşap ürün gerektiren projelerde, ürünlerin sipariş, tedarik, lojistik süreç yönetimi, planlama süreç yönetimlerini yapmaktadır. Tüm yapısal ahşap ürünlerin satış sonrası hizmet güvencesini sağlayan anlaşmaları bulunmaktadır. Böylelikle müşteriler, bütçeden ve zamandan tasarruf etmektedirler. Teknik danışmanlık hizmeti veren satış ekibimiz, sektöre ilişkin dünyadaki en son teknolojiyi ve yenilikleri, fuar ve konferanslara katılarak takip eder.

MEHMET AKİF ASMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı

masmaz@asmaz.com.tr

ÖZLEM ASMAZ
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

oasmaz@asmaz.com.tr

MURAT  TÜRELİ
Satış Direktörü

mtureli@asmaz.com.tr

FETİYE DEMİRCİ
İthalat ve Lojistik Direktörü

fdemirci@asmaz.com.tr