Bambu; yenilikçi, ekolojik, yüksek kaliteli yapısı ve uzun süreli kullanım garantisi ile, dış cephe zemin ve duvar kaplamalarında, mevcut ithal ahşap malzemelere güçlü bir alternatiftir. ASMAZ Ahşap tarafından Bambudeck’in yurtiçindeki ve yurtdışındaki projelere; satış, uygulama ve sonrası bakım hizmeti verilmektedir. Standart ürünlerde yüksek stoklu çalışılmakta hemen teslim fırsatı sunulmaktadır. Ürünün zemin kaplaması olarak 5 farklı yüzey deseni, 3 farklı kalınlık ve iki renk alternatifiyle stokları mevcuttur. Cephe kaplaması bambudeck ürününde ise; 2 renk; 4 yüzey deseni alternatifleri bulunmaktadır.

Bambudeck, ASMAZ Ahşap A.Ş. tarafından 5 yıldır yurtiçi ve yurt dışında tercih edilen ve yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip ürünlerden olmayı başardı. Bambudeck, yüksek yoğunluklu, esnek eğilme mukavemeti ve gerilme kuvveti olan, mimari çevrelerce; bitkisel çelik olarak anılan ileri teknoloji, çevre-dostu yeni nesil zemin ve cephe kaplama malzemesidir. Ürün, ar-ge çalışmalarından sonra, sertlik, dayanıklılık, yoğunluk, yangın dayanıklılığı vb… konulardaki tüm teknik testlerden geçirilerek üretilmiştir ve bağımsız enstitülerden alınmış, her türlü sertifikaya haizdir.
Bambudeck’in yurtiçindeki ve yurtdışındaki projelere; satış, uygulama ve sonrası bakım hizmeti verilmektedir. Standart ürünlerde yüksek stoklu çalışılmakta hemen teslim fırsatı sunulmaktadır. Özel projelere göre istenen farklı kesit ve ebatlardaki ürünler için ise; yurtdışındaki üretim hattı ile yakın iletişim kurularak, kısa sürede tedarikler sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için; www.bambudeck.com