Blog
Dec 26

Sertifikalı Yapısal Lamine Ahşap Ürün Satışları

ASMAZ Ahşap A.Ş. sertifikalı yapısal lamine ahşap ürün satışlarına devam ediyor. Türkiye’nin dört bir köşesindeki projelere özel ahşap ürünlerin siparişlerini kısa sürede teslim ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Şirket, ürün gamını genişleterek, özel malzeme gerektiren mimari tasarım projeleri için, az bulunan ebat ve ölçüler ile, çok yüksek mukavemet sınıfındaki yapısal lamine ahşap ürünleri de stoklarında tutmaya başladı.

ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin yapısal ahşap, yapısal lamine ahşap kirişler, yapısal lamine ahşap döşeme tabliyeleri ve yapısal çapraz lamine ahşap CLT ürünlerinin dünyadaki bağımsız enstitüler kontrolünde alınan garanti belgeleri ve EN normlarında tüm sertifikaları mevcuttur. 13,5 metre boyundaki ahşap ürünler, mühendislik özellikleri ve mukavemet sınıfları belli, EN normlarında sertifikalı, yapısal ahşap malzemelerden oluşuyor.

Asmaz Ahşap A.Ş.’nin ithalatını yaptığı yapısal lamine ahşap malzemeler, bilgisayar kontrollü entegre tesislerde el değmeden, kalite kontrolleri yapılarak üretiliyor. Sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ahşaplar, bağımsız enstitülerin denetiminde, garantili ve her türlü sertifikaya haiz olarak üretiliyor. Yapısal lamine ahşap ürünler, rutubet oranı dengelenmiş bir şekilde paketlenerek, sevkiyata hazır hale getiriliyor

Asmaz Ahşap A.Ş.’nin satış stratejisi, proje odaklı ürünlerin tedarik anlayışı üzerine kuruluyor. Asmaz Ahşap satış destek ekibi, projenin mimari ekibiyle birlikte çalışarak, teknik danışmanlık veriyor. Kullanılacak malzemenin tüm teknik parametrelerine hâkim, satış destek ekibi, yapısal ahşap malzemenin cinsi, mukavemet sınıfı, görsel kalitesi gibi konularında detaylı bilgi veriyor, projede kullanılacak doğru ürünün seçimi için destek sağlıyor. Asmaz Ahşap satış ekibi özel sipariş yapısal ahşap ürün gerektiren projelerde, ürünlerin sipariş, tedarik, lojistik süreç yönetimi, planlama süreç yönetimlerini yapıyor. Tüm yapısal ahşap ürünlerin satış sonrası hizmet güvencesini sağlayan anlaşmaları bulunuyor. Böylelikle müşteriler, bütçeden ve zamandan tasarruf ediyorlar. Teknik danışmanlık hizmeti veren satış ekibi, sektöre ilişkin dünyadaki en son teknolojiyi ve yenilikleri, fuar ve konferanslara katılarak takip ediyor.

Ürünler ve stoklarla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.